piątek, 11 luty 2022 13:35

Wyniki otwartych konkursów ofert

ROZSTRZYGNIĘCIA OTWARTYCH KONKURSÓW OFERT

I otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Gminy Chojnice w 2022 roku z zakresu ratownictwa i ochrony ludności.

I otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Gminy Chojnice w 2022 roku w zakresie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego

I otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Gminy Chojnice w 2022 roku w zakresie działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych.

I otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Gminy Chojnice w 2022 roku w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

I otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Gminy Chojnice w 2022 roku w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.
Wyświetlony 3593 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 luty 2022 12:06