piątek, 18 luty 2022 12:41

Bezpłatna pomoc prawna w ramach ,,Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem"

W ramach organizowanego przez Sąd Rejonowy w Chojnicach „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”  informujemy, że osoby, które stały się ofiarą przestępstwa mogą skorzystać z bezpłatnej porady prawnej, udzielanej przez referendarzy sądowych, w dniach od 21 do 25 lutego 2021 roku  w godzinach od 11:00 do 12:00.

W celu uzyskania porady prosimy o zgłaszanie się do Biura Obsługi Interesanta znajdującego się na parterze w budynku Sądu Rejonowego w Chojnicach przy ulicy Młyńskiej 30.

Dalszego wsparcia osobom pokrzywdzonym udzielają podmioty, które świadczą w 2021 roku pomoc finansowaną ze środków Funduszu Sprawiedliwości - Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Lista organizacji dostępna jest pod adresem: https://www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl/pl/znajdz-osrodek-pomocy/

Wyświetlony 2905 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 luty 2022 12:46