piątek, 02 wrzesień 2022 12:14

100 URODZINY MIESZKAŃCA GMINY CHOJNICE

Wczoraj 100 urodziny obchodził mieszkaniec Gminy Chojnice Pan Jan Pasza z Charzykowa. Zacnemu Jubilatowi życzenia składali: Wójt Gminy Chojnice i Sekretarz Gminy Chojnice. Jubilat – 100 latek urodziła się 1 września 1922 roku w miejscowości Dziedno (wieś w województwie kujawsko – pomorskim). Potem pomieszkiwał z rodzicami w Lucimiu, Mąkowarsku i Tucholi, a od szesnastu lat mieszka w Charzykowach ze swoją córką Jadwigą i zięciem Krzysztofem. Doczekał się trójki dzieci, czworga wnucząt. Hobby Pana Jana to wędkarstwo, rękodzieło w drewnie (słynne karmniki, dzwonnice, kwietniki), ogródek i gra na harmonijce. W uroczystości wzięła udział najbliższa rodzina.

Szanownemu Jubilatowi życzymy jeszcze raz wszelkiej życiowej pomyślności , każda chwila niech będzie źródłem szczęścia i upływa w spokoju, a przede wszystkim w zdrowiu.

 

fgfff

 

ggggggggg

 

IMG 20220901 WA0004

 

jjjj

 

kk

 Pan Jan przedstawił też receptę na długowieczność:

llll

Wyświetlony 2386 razy Ostatnio zmieniany piątek, 02 wrzesień 2022 19:07