środa, 26 październik 2022 07:50

Szacujemy zapotrzebowanie na węgiel

Urząd Gminy w Chojnicach przygotowuje się do dystrybuowania węgla wśród mieszkańców.

Mieszkańców zainteresowanych preferencyjnym zakupem węgla w cenie 2000 zł /t prosimy o zgłaszanie takiej chęci w naszym urzędzie:


1) telefonicznie, pod numerami telefonu 52 88 01 303, 52 88 01 393, 52 88 01 323 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00)


2) osobiście (w biurze podawczym Urzędu Gminy - ul. 31 stycznia 56a, I.p, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00)


3) na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 listopada br.Powyższe zgłoszenie pozwoli nam określić skalę potrzeb gospodarstw domowych i odpowiednio zaplanować działania w zakresie zakupu oraz dystrybucji węgla na terenie naszej gminy.

W przekazywanej informacji prosimy zawrzeć ilość węgla, którą planujecie Państwo nabyć (max 1,5 t w tym roku oraz 1,5 t na początku roku przyszłego) oraz jego rodzaj (miał, groszek, orzech).

Zwracamy uwagę, iż deklaracja chęci zakupu węgla nie jest jeszcze wnioskiem o jego zakup. Po wejściu w życie ustawy konieczne będzie złożenie wniosku o preferencyjny zakup węgla. Dokładniejsze informacje w tym zakresie przekażemy po wejściu w życie stosownych aktów prawnych.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 i art. 14  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO − informujemy, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wójt Gminy Chojnice, 31 Stycznia 56 a,   89-600 Chojnice.
Inspektor Ochrony Danych, z którym można się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; pod numerem telefonu 528801340; lub pisemnie na adres naszej siedziby, wskazany w pkt 1.

Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest:

•    niezbędność przetwarzania z uwagi na ochronę żywotnych interesów osoby, której dane dotyczą, lub innej osoby fizycznej (art. 6 ust. 1 lit. d Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r., dalej: „RODO”);

Pełna treść klauzuli informacyjnej zamieszczona jest w siedzibie Urzędu Gminy w Chojnicach.

 

Wyświetlony 1319 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 październik 2022 08:01