poniedziałek, 21 listopad 2022 07:01

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Szanowni Współpracownicy!

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego pragnę złożyć Pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnicach życzenia wszelkiej pomyślności, szczęścia w życiu osobistym oraz satysfakcji i dalszych sukcesów zawodowych.

Państwa pomoc dla wielu osób stanowi niezbędne oparcie pozwalające przezwyciężyć niejeden trud ludzkiego życia. Swoją empatią oraz wrażliwością dajecie wzór do naśladowania i uczycie okazywania godności drugiemu człowiekowi.

W imieniu Samorządu Gminy Chojnice dziękuję za Państwa zaangażowanie, wszelką pomoc i uśmiech, który nieraz jest tym największym dobrem i znakiem nadziei, że wszystko można jeszcze w życiu zmienić.

Z wyrazami szacunku i uznania

/-/ dr inż. Zbigniew Szczepański

Wyświetlony 879 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 21 listopad 2022 07:03