wtorek, 10 styczeń 2023 08:38

Do 31.01.2023 r. nabór wniosków o przyznanie nagrody Wójta Gminy Chojnice za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu, twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego

Do 31 stycznia bieżącego roku można składać wnioski o przyznanie nagrody Wójta Gminy Chojnice za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu, twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego. Treść uchwał i wnioski są do pobrania z następujących stron internetowych: gminachojnice.pl oraz gokchojnice.pl. Każdy wniosek należy poprawnie wypełnić i udokumentować oraz złożyć w biurze podawczym Urzędu Gminy w Chojnicach w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2023 roku.

UCHWAŁA NR XII/218/2019 RADY GMINY W CHOJNICACH z dnia 20 grudnia 2019 r. w sprawie ustanowienia dorocznych nagród Wójta Gminy Chojnice za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dziedzictwa kulturowego oraz określenia szczegółowych warunków i trybu ich przyznawania.

 Do pobrania wniosek – kultura, twórczość artystyczna

UCHWAŁA NR XII/214/2019 RADY GMINY W CHOJNICACH z dnia 20 grudnia 2019 r. w sprawie określenia szczegółowych zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości nagród i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub w krajowym współzawodnictwie sportowym.

 Do pobrania wniosek - sport

Nagrody wójta 2022

Wyświetlony 159 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 styczeń 2023 08:51