czwartek, 09 marzec 2023 14:03

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Szanowni Sołtysi Gminy Chojnice

Z okazji Dnia Sołtysa pragnę przekazać wszystkim Sołtysom Gminy Chojnice wyrazy szacunku i uznania.

Dzień Sołtysa jest najlepszą okazją, aby podkreślić, że to właśnie Wy - Sołtysi, jako włodarze wsi jesteście najbliżej ludzi i najlepiej znacie sprawy, które nurtują mieszkańców sołectw. To dzięki Waszej aktywności podejmowane są i skutecznie są realizowane działania i inicjatywy, które poprawiają jakość życia mieszkańców i służą rozwojowi wsi.

Z okazji dzisiejszego święta życzę Wam wielu sukcesów w realizacji planów i zamierzeń. Niech nigdy nie zabraknie Wam wytrwałości i pomysłów na nowe przedsięwzięcia i inicjatywy integrujące lokalną społeczność. Niech Wasza praca będzie źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania. Życzę Wam również dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności.

 

Wójt Gminy Chojnice

dr inż. Zbigniew Szczepański

Wyświetlony 77 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 09 marzec 2023 14:10