czwartek, 30 marzec 2023 07:50

Spotkanie informacyjne "DZIAŁAJ LOKALNIE"

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe i grupy nieformalne działające na obszarze Gminy Chojnice na spotkanie dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na inicjatywy lokalne w ramach programu Działaj Lokalnie. Dofinansowanie ma służyć realizacji projektów, które aktywizują lokalne społeczności wokół dobra wspólnego, przyczyniają się do rozwiązania określonego lokalnego problemu lub zaspokojenia pewnej potrzeby mieszkańców. Szczegóły dotyczące programu znajdują się na stronie http://dzialajlokalnie.pl/o-programie/.

Spotkanie odbędzie się 4 kwietnia 2023 r. o godz. 9.00 w Urzędzie Gminy w Chojnicach w sali konferencyjnej (III piętro).

Wyświetlony 362 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 marzec 2023 08:09