wtorek, 04 kwiecień 2023 10:56

Spotkanie DZIAŁAJ LOKALNIE za nami!

W dniu dzisiejszym w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Chojnicach odbyło się spotkanie informacyjne w ramach Programu Działaj Lokalnie. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród organizacji pozarządowych i mieszkańców - lokalnych społeczników działających na terenie gminy. Organizatorki spotkania z Lokalnej Grupy Działania Ziemi Człuchowskiej przedstawiły zasady ubiegania się o dofinansowanie na małe inicjatywy społeczne kierowane do mieszkańców gminy Chojnice. Poniżej, fotorelacja z dzisiejszego spotkania.
Natomiast w ramach przypomnienia, szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej programu Działaj Lokalnie.

Realizacja programu odbywa się przy współudziale Urzędu Gminy w Chojnicach.

zdjęcie 1 Działaj lokalnie

 

Wyświetlony 382 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 kwiecień 2023 11:16