wtorek, 09 maj 2023 08:21

Granty na rozwój młodej organizacji pozarządowej

Organizacje pozarządowe w ramach Nowego Akumulatora Społecznego mogą pozyskać jednorazową dotację w wysokości do 10 000,00 zł.

Stowarzyszenie „Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno” oraz Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych zapraszają na spotkanie on-line w sprawie naboru wniosków o dotację.

Termin spotkania:

• 15 maja 2023 r., godzina 16.00-17.00;

Forma: online na platformie Zoom (konieczna wcześniejsza instalacja darmowego oprogramowania dla użytkowników smartfonów, tabletów, iPhonów)

Dla kogo wsparcie?

- dla zarejestrowanych organizacji pozarządowych z terenu woj. pomorskiego, istniejących nie dłużej niż 5 lat (liczone od dnia rejestracji do dnia złożenia wniosku o dofinansowanie).

Jaki jest cel wsparcia?

- wzmocnienie instytucjonalne młodej organizacji, umożliwiające jej dalszy rozwój.

Jaka jest wysokość wsparcia?

- jednorazowa dotacja w wysokości do 10 000,00 zł

Na co można przeznaczyć wsparcie?

- między innymi: na zakup sprzętu biurowego, komputerowego, adaptacje lokalu, inne wyposażenie siedziby organizacji (za wyjątkiem środków trwałych o wartości jednostkowej równej i większej niż 10 000,00 zł), szkolenie pracowników i wolontariuszy, opracowanie strategii rozwoju organizacji.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu mogą wysłać swoje zgłoszenie do:

W odpowiedzi przesłany zostanie link do spotkania on-line.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 maja 2023 r. – do godziny 11.00.

Serdecznie zapraszamy!!!

Wyświetlony 580 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 09 maj 2023 08:36