piątek, 26 kwiecień 2024 07:38

Nowe latarnie w Moszczenicy! Podpisanie umowy na realizację inwestycji

25 kwietnia 2024 r. Wójt Gminy Chojnice Zbigniew Szczepański podpisał umowę na budowę linii kablowej oświetlenia drogowego w miejscowości Moszczenica. Najkorzystniejsza w przeprowadzonym postępowaniu przetargowym była oferta złożona przez firmę Pana Marka Nitki ELNIT ELECTRIC z siedzibą w Chojnicach.

W zakres inwestycji wchodzi:

  • budowa linii kablowej oświetlenia drogowego o długość 650 m,
  • budowa szafki oświetleniowej oraz
  • budowa latarni wzdłuż ulic w łącznej ilości 15 sztuk na słupach stalowych o wysokości 8 m z oprawami oświetleniowymi LED 55 W.

Cały koszt zadania wynosi 91.857,05 zł.

Termin wykonania zamówienia to 90 dni od dnia przekazania planu budowy.

Podczas uroczystego podpisania umowy obecne były przedstawicielki sołectwa Moszczenica, Pani Sołtys Józefa Kalinowska i członkini Rady Sołeckiej Karolina Odyja, a także reprezentująca tamtejszy okręg Radna Iwona Orłowska.

DSCN2111

DSCN2107

Wyświetlony 176 razy Ostatnio zmieniany piątek, 26 kwiecień 2024 08:13