środa, 22 kwiecień 2015 13:23

Posiedzenie i szkolenie Obwodowych Komisji Wyborczych

POSIEDZENIE I SZKOLENIE OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH INFORMACJA NA TEMAT PIERWSZEGO POSIEDZENIA I SZKOLENIA OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH W GMINIE CHOJNICE Informujemy, że dnia 27 kwietnia 2015 roku (poniedziałek) w Starostwie Powiatowym w Chojnicach – sala nr 41 odbędzie się pierwsze posiedzenie i szkolenie obwodowych komisji wyborczych. O godz. 10.00 rozpocznie się posiedzenie i szkolenie dla członków: - Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Swornegaciach, - Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 w Charzykowach, - Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 w Chojniczkach, - Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4 w Kłodawie, - Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5 w Krojantach, - Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6 w Nowej Cerkwi, - Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7 w Pawłowie, - Obwodowej Komisji Wyborczej nr 8 w Silnie. Z kolei o godz. 13.00 rozpocznie się posiedzenie i szkolenie dla członków: - Obwodowej Komisji Wyborczej nr 9 w Racławkach, - Obwodowej Komisji Wyborczej nr 10 w Ostrowitem, - Obwodowej Komisji Wyborczej nr 11 w Lichnowach, - Obwodowej Komisji Wyborczej nr 12 w Sławęcinie, - Obwodowej Komisji Wyborczej nr 13 w Ogorzelinach, - Obwodowej Komisji Wyborczej nr 14 w Nowym Dworze, - Obwodowej Komisji Wyborczej nr 15 w Nieżychowicach. Przypominamy, że obecność na posiedzeniu jest obowiązkowa.* * W przypadku niewykonywania lub nienależytego wykonywania obowiązków przez członka Obwodowej Komisji Wyborczej, Wójt dokonuje odwołania ze składu komisji.
Wyświetlony 4219 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 sierpień 2020 12:18