poniedziałek, 04 maj 2015 13:35

Dzień Strażaka

Chojnice, dnia 04 maja 2015 roku.

Szanowni Strażacy

Ochotniczych Straży Pożarnych

Z okazji Dnia Strażaka, w imieniu samorządu Gminy Chojnice oraz własnym, pragnę serdecznie podziękować wszystkim Druhnom i Druhom za trudną odpowiedzialność i bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi.

Wasza strażacka działalność zasługuje na najwyższe uznanie, albowiem bez względu na własne bezpieczeństwo przyjęliście na siebie obowiązek ochrony życia, zdrowia, mienia i środowiska naturalnego.

To dzięki waszej postawie i ofiarnej pracy Ochotnicza Straż Pożarna cieszy się niesłabnącym zaufaniem społecznym

Pragnę przekazać Wam oraz Waszym Rodzinom serdeczne pozdrowienia oraz życzyć dużo zdrowia, szczęścia oraz pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Obyście mieli jak najwięcej satysfakcji ze swojego strażackiego zaangażowania

Komendant Gminny OSP Przewodnicząca Rady Gminy w Chojnicach Wójt Gminy Chojnice

(-) Łukasz Kwiatkowski (-) Danuta Łoboda (-) Zbigniew Szczepański