środa, 24 czerwiec 2015 14:42

Święto Szkoły w Pawłowie

W dniu 22 czerwca 2015 roku w Zespole Szkół w Pawłowie odbyła się uroczystość XI rocznicy nadania imienia Wandy Chotomskiej Szkole Podstawowej i II rocznica nadania imienia Gimnazjum. W trakcie tej uroczystości odbyło się przekazanie sztandarów kl. V szkoły podstawowej i    kl. II gimnazjum. Wśród zaproszonych gości byli : w-ce Wójt Gminy Chojnice Pan Piotr Stanke, przewodnicząca Rady Gminy Chojnice Pani Danuta Łoboda, radni Gminy Chojnice Panie: Bożena Borowicka, Krystyna Kuczkowska, sołtysi: Pani Zofia Zdebska z Racławek i Krystyna Kuczkowska z Granowa, Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty Pani Bernadeta Zimnicka jako matka chrzestna Gimnazjum oraz rodzice chrzestni Szkoły Podstawowej : Pani Bogumiła Ryduchowska i Pan Kazimierz Ginter , rodzina katyńska: Państwo Zofia i Władysław Przytułowie, ks. proboszcz Parafii Pawłowo Brunon Lubiński, prezes Zarządu OSP Pan Józef Januszewski, naczelnik OSP w Pawłowie Pan Janusz Bieliński z drużyną, Rada Rodziców, nauczyciele będący na emeryturze, rodzice i uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły.

[gallery ids="2690,2689,2688,2687,2686"]

Wyświetlony 3903 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 sierpień 2020 12:18