czwartek, 04 luty 2016 10:10

Znamy już laureatów nagrody Wójta Gminy Chojnice.

Nagrodę przyznano za osiągnięcia w dziedzinie sportu, twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i dziedzictwa kulturowego. Jury obradowało w składzie: Piotr Stanke - zastępca Wójta Gminy Chojnice, Stefania Majewska - Kikowska - sekretarz Gminy Chojnice, Danuta Łoboda - przewodnicząca Rady Gminy w Chojnicach, Ryszard Kontek - przewodniczący Komisji Oświaty , Kultury , Sportu i Turystyki, Justyna Rząska - dyrektor GOK w Chojnicach oraz Krzysztof Syngierski - specjalista ds. sportu w GOK w Chojnicach. Do komisji wpłynęły 22 wnioski o przyznanie nagród indywidualnych i 1 wniosek o przyznanie nagrody grupowej. Po analizie treści wniosków oraz załączonych materiałów komisja postanowiła przyznać 10 nagród finansowych w wysokości 1.000 zł netto. Laureatami nagrody zostali:
  1. Irmina Mrózek Gliszczyńska
  2. Magdalena Kwaśna
  3. Olga Szynwelska
  4. Larysa Sabiniarz
  5. Weronika Zakrzewska
  6. January Porębski
  7. Krzysztof Kopiszka
  8. Violetta Rossek
  9. Jan Sabiniarz
  10. Stowarzyszenie Kobiet "Stokrotki" z Lotynia
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w sali konferencyjnej UG dnia 12 lutego 2016 o godz. 13.00.
Wyświetlony 3701 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 sierpień 2020 12:19