poniedziałek, 22 luty 2016 08:34

„Daj nam szansę! – ciągła rehabilitacja ruchowa i społeczna niepełnosprawnych dzieci z powiatu chojnickiego, człuchowskiego i tucholskiego kluczem do zwiększenia ich samodzielności”

Polskie Stowarzyszenie Na Recz Osób Z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Chojnicach realizuje od marca 2016 roku projekt pn. „Daj nam szansę! – ciągła rehabilitacja ruchowa i społeczna niepełnosprawnych dzieci z powiatu chojnickiego, człuchowskiego i tucholskiego kluczem do zwiększenia ich samodzielności” współfinansowany ze środków PFRON (Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych).

Przedmiotem projektu jest rehabilitacja dzieci niepełnosprawnych z terenu trzech powiatów, tj. chojnickiego, człuchowskiego i tucholskiego, obejmująca fizjoterapię, rehabilitację logopedyczną, pedagogiczną, psychologiczną oraz integrację sensoryczną.

Realizacja projektu odbywać się będzie przez 6 dni w tygodniu, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych oraz w sobotę w godzinach od 10.00 do 15.00.

Projekt ten realizowany będzie do 31 grudnia 2016 roku.

Obecnie Polskie Stowarzyszenie Na Recz Osób Z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Chojnicach prowadzi nabór do przedmiotowego projektu. Prosimy o zgłaszanie się dzieci zamieszkałych z terenu wyżej wymienionych powiatów, posiadających orzeczenia o niepełnosprawności, celem udziału w projekcie. Zgłoszenia należy składać w siedzibie PSOUU Koło w Chojnicach przy ul. Przemysłowej 3a. Poniżej zamieszczamy Regulamin rekrutacji do projektu. Regulamin rekrutacji_PFRON

Projekt pn. „Daj nam szansę! – ciągła rehabilitacja ruchowa i społeczna niepełnosprawnych dzieci z powiatu chojnickiego, człuchowskiego  i tucholskiego kluczem do zwiększenia ich samodzielności" współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Wyświetlony 3749 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 sierpień 2020 12:19