poniedziałek, 03 kwiecień 2017 09:44

Ruszyła rekrutacja do projektu „Wiedza i doświadczenie = zatrudnienie”

Stowarzyszenie Wdzydzko-Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka „Mòrénka” w partnerstwie z Polskim Towarzystwem Ekonomicznym Oddział w Bydgoszczy oraz Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Chojnicach 22.09.2016 r. rozpoczęły REKRUTACJĘ DO PROJEKTU „Wiedza i doświadczenie = zatrudnienie”, realizowanego w ramach Osi Priorytetowej 5. Zatrudnienie, Działania 5.2 Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy, Poddziałania 5.2.2 Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Rekrutacji Uczestników do Projektu oraz złożenia formularza zgłoszeniowego (wraz z załącznikami – jeśli dotyczy). REGULAMIN REKRUTACJI UCZESTNIKÓW/FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY Formularz zgłoszeniowy i Regulamin Rekrutacji Uczestników do Projektu można również pobrać: – w biurze projektu – Wszechnicy Chojnickiej ul. Wysoka 3/7, 89-600 Chojnice, – w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Chojnicach, ul. 31 Stycznia 56a, 89-600 Chojnice -  u pracowników socjalnych (parter budynku UG - pok. 011, 012, 013, 014) Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby pozostające bez pracy (bezrobotne lub bierne zawodowo), które ukończyły 30 r.ż. i należą do jednej z poniższych grup:
  • osoby w wieku 50 lat i więcej,
  • kobiety,
  • osoby z niepełnosprawnościami,
  • osoby długotrwale bezrobotne,
  • osoby o niskich kwalifikacjach.
do wzięcia udziału w projekcie. Swoje działania kierujemy do osób pozostających bez zatrudnienia, zamieszkujących (miejsce zamieszkania oznacza, zgodnie z art. 25 k.c., miejscowość, w której osoba przebywa z zamiarem stałego pobytu) na terenie powiatów: chojnickiego, człuchowskiego i kościerskiego. Nabór formularzy zgłoszeniowych prowadzony będzie do 7.04.2017r.
Wyświetlony 3395 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 sierpień 2020 12:20