czwartek, 24 sierpień 2017 14:06

Podziękowania

W związku z tragicznymi w skutkach nawałnicami,  z ogromną wdzięcznością dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w niesieniu pomocy poszkodowanym Mieszkańcom Gminy Chojnice.

Dziękuję za współpracę, przychylność oraz okazane wsparcie osobom prywatnym,   firmom, przedsiębiorcom  i samorządom za okazaną pomoc finansową jak i rzeczową.

Wyrazy uznania składam jednostkom ratunkowym, wszystkim Strażakom z Państwowej Straży Pożarnej i z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych biorących udział w usuwaniu skutków                                   nawałnicy. Dziękujemy funkcjonariuszom Policji, Wojsku za pomoc                                                 i zapewnienie bezpieczeństwa. Dziękujemy służbom energetycznym za prace związane   z usuwaniem awarii linii energetycznych. Z całego serca dziękuję licznym Wolontariuszom  z całej Polski i z zagranicy pracującym na terenie naszej Gminy.

Szczególnie dziękuję moim wspaniałym Mieszkańcom za Wasze zaangażowanie, dla mnie jesteście prawdziwymi Bohaterami!

Bez Waszej pomocy nie udałoby nam uporać się z tragicznymi skutkami

piątkowej nawałnicy.

Wójt Gminy Chojnice