wtorek, 07 listopad 2017 09:36

Dofinansowanie z fundacji Enea

Dnia 6 listopada 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Chojnicach Wójt Gminy Chojnice – Zbigniew Szczepański podpisał z Fundacją Enea umowę na dofinansowanie doposażenia jednostek OSP z terenu Gminy Chojnice. Umowa została podpisana w obecności: Zbigniewa Piętka – Wiceprezesa Zarządu Enea ds. Korporacyjnych Andrzeja Kojro – Prezesa Zarządu Enea Operator Marka Szymankiewicza – Wiceprezesa Zarządu Enea Operator Sławomira Krenczyka – Prezesa Fundacji Enea Joanny Sobótka – Członka Zarządu Fundacji Enea Janusza Frączka – Dyrektora Rejonu Dystrybucji Chojnice Enea Operator Dzięki Fundacji Enea, Gmina Chojnice otrzymała wsparcie finansowe w kwocie 100 tys zł z przeznaczeniem na:
  • zakup samochodu pożarniczego terenowego Pick-Up 20 tys zł
  • zakup samochodu pożarniczego typu furgon 60 tys zł dla jednostki OSP Nowa Cerkiew
  • pozostałe środki 20 tys zł na zakup motopompy pływającej (OSP Swornegacie), radiotelefonów (OSP Doręgowice, OSP Ostrowite, OSP Lichnowy, OSP Silno) oraz umundurowania bojowego.
Oprócz Gminy Chojnice dofinansowanie w tej samej kwocie otrzymały samorządy Gminy i Miasta Brus [gallery columns="2" ids="6279,6278"] PRZEZ
Wyświetlony 3366 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 sierpień 2020 12:21