wtorek, 18 wrzesień 2018 09:51

Zawody Powiatowe jednostek OSP Powiatu Chojnickiego

W niedziele 16 września odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze dla drużyn seniorskich. Gospodarzem tegorocznych rozgrywek było Miasto Chojnice, gdzie na stadionie MKS Chojniczanka rywalizowało łącznie 8 drużyn OSP.  Na początek odbyła się sztafeta pożarnicza 7 x 50m z przeszkodami, zgodnie z regulaminem. Po ukończeniu tej rywalizacji przyszedł czas na ćwiczenia bojowe.

Naszą Gminę reprezentowały dwie jednostki OSP Charzykowy  i OSP Ogorzeliny. Dzięki dobremu przygotowaniu jednostki z Gminy Chojnice zdobyły miejsca na podium, zajmując kolejno  pierwsze i drugie miejsce !!! Jesteśmy bardzo dumni z naszych jednostek. Dziękujemy !!!

Wyniki powiatowej rywalizacji przedstawiły się następująco: DRUŻYNY ŻEŃSKIE Kobiety: 1 miejsce OSP Czapiewice. DRUŻYNY MĘSKIE Seniorzy: 1 miejsce OSP Charzykowy – Gmina Chojnice 2 miejsce OSP Ogorzeliny – Gmina Chojnice 3 miejsce OSP Rytel – Miasto i Gmina Czersk 4 miejsce OSP Malachin – Miasto i Gmina Czersk 5 miejsce OSP Chojnice – Miasto Chojnice 6 miejsce OSP Czapiewice – Miasto i Gmina Brusy 7 miejsce OSP Brusy – Miasto i Gmina Brusy zdjęcia na stronie www.osp.charzykowy.pl [Best_Wordpress_Gallery id="19" gal_title="zawody powiatowe OSP 2018"]
Wyświetlony 3050 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 sierpień 2020 12:23