poniedziałek, 28 wrzesień 2020 13:23

Leokadia i Edward Narloch – 50-lecie małżeństwa

W dniu 24 września br. o godz. 13:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Chojnicach odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie Państwu:

Leokadii i Edwardowi Narloch – 50-lecie małżeństwa

Jubilaci poznali się na wiejskiej zabawie w Ogorzelinach w 1964 roku.
18 października 1969 roku zawarli ślub cywilny w Urzędzie Sanu Cywilnego w Chojnicach. Jubilaci wychowali troję dzieci: Adama, Sebastiana i Hannę. Doczekali się pięciorga wnucząt. Pan Edward pracował w Bydgoskim Przedsiębiorstwie Budowlanym na stanowisku majstra, a Pani Leokadia w sklepie spożywczym w Ogorzelinach jako kierownik sklepu. Oboje są na emeryturze i odpoczywają, ciesząc się dobrym zdrowiem.

gmina 1

gmina 2

gmina 3

gmina 4 0

Wyświetlony 4208 razy