piątek, 08 kwiecień 2022 14:05

NABÓR FOTOGRAFII „NAWAŁNICA Z 2017 R. – ZMAGANIA ZE SKUTKAMI”

W związku ze zbliżającą się piątą rocznicą nawałnicy z 2017 r., Nadleśniczy Nadleśnictwa Rytel ogłasza otwarty Nabór Fotografii, których tematem jest – „Nawałnica z 2017 r. - zmagania ze skutkami”.

Celem przedsięwzięcia jest zgromadzenie zdjęć przeznaczonych do publikacji oraz tworzenia prezentacji i ekspozycji. Mają obrazować zmagania naszej społeczności (służb, pracowników, wolontariuszy, mieszkańców) z usuwaniem skutków i procesem zagospodarowania terenów i mienia zdewastowanego przez nawałnicę, która przeszła nad naszym regionem 11 sierpnia 2017 r. Zdjęcia muszą pochodzić z obszarów leżących w zasięgu terytorialnym Nadleśnictwa Rytel lub Nadleśnictwa Czersk w okolicach miejscowości Rytel.

Każdy Uczestnik Naboru może przedstawić maksymalnie dwadzieścia fotografii. Szczególnie mile widziane będą fotografie o charakterze reportażowym – z ludźmi „w akcji”, ale także przyrodnicze, krajobrazowe oraz z ważnych zdarzeń nawiązujących do tamtej tragedii.

Termin dostarczenia fotografii (wyłącznie w wersji elektronicznej, na nośniku CD lub DVD) do Sekretariatu Nadleśnictwa Rytel (Rytel – Dworzec 4, 89-642 Rytel) upływa 29 kwietnia 2022 r. o godz. 13:00. Wybrane przez Komisje fotografie będą zakupione przez Nadleśnictwo Rytel.

Szczegółowy REGULAMIN Naboru oraz FORMULARZ zgłoszeniowy są dostępne w plikach do pobrania u dołu strony; można je również otrzymać w sekretariacie Nadleśnictwa Rytel.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Naborze Fotografii „Nawałnica z 2017 r. – zmagania ze skutkami”.

 

Materiały do pobrania:

Regulamin naboru fotografii.

Formularz zgłoszeniowy.

Wyświetlony 2754 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 kwiecień 2022 14:09