czwartek, 28 kwiecień 2022 08:29

Wręczenie nagród Wójta Gminy Chojnice

W dniu 25 kwietnia 2022 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Chojnicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród Wójta Gminy Chojnice za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu i kultury  za 2021 rok.

Wśród nagrodzonych najwięcej było żeglarzy z Chojnickiego Klubu Żeglarskiego. Statuetki i nagrody finansowe otrzymali: Magdalena Kwaśna, Oliwia Laskowska, Agnieszka Pawłowska, Laura Szulc, Alicja Dampc, Patryk Kosmalski, Franciszek Kosecki, Tadeusz Wiatrowski. Kapituła doceniła również trenerów ChKŻ: Mirosława Laskowskiego, Karola Jączkowskiego i Dariusza Koseckiego. Poza żeglarzami nagrodę w dziedzinie sportu otrzymał wioślarz ze Swornegaci – Adam Chrapkowski.

Nagrody w dziedzinie upowszechniania kultury i dziedzictwa kulturowego oraz działalności społecznej otrzymali: Małgorzata Jasinska Łobocka, Helena Pawłowska. Statuetka trafiła również do rąk przedstawiciela Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Swornegacie „Swory”.

Nagrody wręczyli: wójt gminy Chojnice Zbigniew Szczepański, sekretarz gminy Lucyna Zawiszewska, przewodniczący Rady Gminy Ryszard Kontek, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Józef Kołak  oraz radna Rady Gminy Bożena Borowicka.

Na nagrody dla tegorocznych laureatów przeznaczono 24 tyś. 500 złotych netto.

Nagrody wójta 2xxxx

Nagrody wójta 2022xxxxxxxxxxx