czwartek, 28 kwiecień 2022 08:29

Wręczenie nagród Wójta Gminy Chojnice

W dniu 25 kwietnia 2022 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Chojnicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród Wójta Gminy Chojnice za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu i kultury  za 2021 rok.

Wśród nagrodzonych najwięcej było żeglarzy z Chojnickiego Klubu Żeglarskiego. Statuetki i nagrody finansowe otrzymali: Magdalena Kwaśna, Oliwia Laskowska, Agnieszka Pawłowska, Laura Szulc, Alicja Dampc, Patryk Kosmalski, Franciszek Kosecki, Tadeusz Wiatrowski. Kapituła doceniła również trenerów ChKŻ: Mirosława Laskowskiego, Karola Jączkowskiego i Dariusza Koseckiego. Poza żeglarzami nagrodę w dziedzinie sportu otrzymał wioślarz ze Swornegaci – Adam Chrapkowski.

Nagrody w dziedzinie upowszechniania kultury i dziedzictwa kulturowego oraz działalności społecznej otrzymali: Małgorzata Jasinska Łobocka, Helena Pawłowska. Statuetka trafiła również do rąk przedstawiciela Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Swornegacie „Swory”.

Nagrody wręczyli: wójt gminy Chojnice Zbigniew Szczepański, sekretarz gminy Lucyna Zawiszewska, przewodniczący Rady Gminy Ryszard Kontek, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Józef Kołak  oraz radna Rady Gminy Bożena Borowicka.  

Na nagrody dla tegorocznych laureatów przeznaczono 24 tyś. 500 złotych netto.

Nagrody wójta 2xxxx

Nagrody wójta 2022xxxxxxxxxxx

Wyświetlony 3476 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 28 kwiecień 2022 08:43