piątek, 27 maj 2022 08:10

Życzenia z okazji Dnia Działacza Kultury

Z okazji Dnia Działacza Kultury pragniemy złożyć serdeczne życzenia wszystkim tym, którzy aktywnie uczestniczą w rozwoju kulturalnym dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Życzymy wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz pasji, która kwitnie, rozwija i wzrasta, będąc jednocześnie niewyczerpanym źródłem radości, życiowej satysfakcji
i siłą napędową do podejmowania kolejnych wyzwań.

Dziękujemy za kreowanie życia kulturalnego naszej gminy.

Z wyrazami szacunku i uznania

 

                                                                                                                                                                   Przewodniczący Rady                          Wójt Gminy Chojnice

                                                                                                                                                                   /-/ mgr Ryszard Kontek                 /-/ dr inż. Zbigniew Szczepański

Wyświetlony 2688 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 maj 2022 08:15