czwartek, 26 maj 2022 14:18

Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Drodzy Samorządowcy!

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składam Pracownikom Urzędu Gminy w Chojnicach, Radnym, Sołtysom oraz pozostałym pracownikom administracji samorządowej najserdeczniejsze życzenia. Dziękuję Państwu za codzienny trud oraz wspólną pracę na rzecz rozwoju Gminy Chojnice.

Życzę niesłabnącego zapału i wytrwałości w tej niezmiernie ważnej

i odpowiedzialnej służbie, powodzenia w realizacji nowych, ambitnych zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Z wyrazami uznania i szacunku

 

                                                                                                              Przewodniczący Rady                                                                      Wójt Gminy Chojnice

                                                                                                 /-/ mgr Ryszard Kontek                                                             /-/ dr inż. Zbigniew Szczepański

Wyświetlony 2826 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 maj 2022 14:26