piątek, 12 sierpień 2022 08:52

Teresa Kolińska - dyrektor Szkoły w Kłodawie odchodzi na emeryturę.

Dnia 10.08.2022 r. w Urzędzie Gminy w Chojnicach w obecności Wójta Gminy Chojnice Zbigniewa Szczepańskiego, zastępcy Wójta Piotra Stanke, sekretarz Lucyny Zawiszewskiej, przewodniczącego Rady Gminy Ryszarda Kontka i dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty Anity Sznajder odbyło się pożegnanie Pani Teresy Kolińskiej – wieloletniej dyrektor Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawie przechodzącej na emeryturę. W trakcie tej samej uroczystości Wójt Gminy Chojnice powierzył stanowisko Barbarze Gill, która od 1 września 2022 obejmie stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawie.

Zaproszeni goście zapozowali do pamiątkowego zdjęcia.

Wójt Gminy Chojnice podziękował pani Teresie Kolińskiej za współpracę.

Funkcja dyrektora Szkoły Podstawowej w Kłodawie została powierzona przez Wójta pani Barbarze Gill.

Wyświetlony 2560 razy Ostatnio zmieniany piątek, 12 sierpień 2022 14:23