czwartek, 13 kwiecień 2023 13:29

Umowa na dwie drogi w miejscowości Chojniczki podpisana! Prace ruszą już od poniedziałku (17.04.2023 r.)

Wójt Gminy Chojnice podpisał z Firmą MP BUDOWNICTWO DROGOWE Piotr Paszko umowę na realizację drogi wewnętrznej – ulicy Wiejskiej i Krótkiej w Chojniczkach. Inwestycja ma zostać zrealizowana w terminie 75 dni. Wykonane będą jezdnie o nawierzchni z kostki betonowej, zjazdy oraz dojścia do posesji oraz pobocza z kruszywa łamanego. Mieszkańcy długo czekali na tę inwestycję. Cieszymy się bardzo, że będzie ona zrealizowana – mówił podczas spotkania wiceprzewodniczący Rady Gminy w Chojnicach Jarosław Kurek. Jego zdanie podzielił sołtys Chojniczek Tomasz Sujak. Całe zadanie będzie kosztowało 649 tysięcy 317 złotych i finansowane jest w programie 2:1 (w dwóch częściach płatność z budżetu gminy Chojnice a jedna część z budżetu sołeckiego).

DSCN1623

Wyświetlony 389 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 13 kwiecień 2023 13:36