czwartek, 13 kwiecień 2023 13:37

Umowa na drogę wewnętrzną – ul. Stokrotek w miejscowości Charzykowy podpisana.

Podczas dzisiejszej konferencji Wójt Gminy Chojnice Zbigniew Szczepański podpisał z firmą Ad-Bet Sp. z o.o. umowę na realizację drogi wewnętrznej w Charzykowach. Inwestycja będzie zrealizowana w ciągu 90 dni. Wykonane będą jezdnie o nawierzchni z kostki betonowej, zjazdy oraz dojścia do posesji oraz pobocza z kruszywa łamanego. Mieszkańcy czekali na tę inwestycję. Radny Gminy Chojnice Józef Kołak i sołtys Charzyków Jędrzej Ilkowski nie kryją swojej radości. Mieszkańcy w niedługim czasie będą mogli jeździć po utwardzonej drodze. Zadanie będzie kosztowało 565 tysięcy 800 złotych i finansowane jest w programie 2:1 (w dwóch częściach płatność z budżetu gminy Chojnice a jedna część z budżetu sołeckiego). Prace ruszą 17 kwietnia 2023 r.

DSCN1638

Wyświetlony 378 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 13 kwiecień 2023 13:46