piątek, 12 maj 2023 13:48

Delegacja z Warmii i Mazur w Gminie Chojnice

W dniu dzisiejszym, gościliśmy w Urzędzie Gminy przedstawicieli Stowarzyszenia Warmińsko-Mazurskich Samorządów Pogranicza. Jest to partnerstwo 14 jednostek samorządu terytorialnego z terenu północnej części województwa Warmińsko - Mazurskiego. Celem wizyty była wymiana dobrych praktyk nt. zarządzania szlakami rowerowymi na przykładzie Kaszubskiej Marszruty aby móc się wzorować przy dalszym rozwoju szlaku Green Velo. Gminę Chojnice podczas tej wizytacji reprezentował Zastępca Wójta Janusz Szczepański i Dyrektor Wydziału Programów Rozwojowych Robert Sawicki. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, oprócz szlaków rowerowych poruszono również kwestie dotyczące funkcjonowania i zarządzania Urzędem Gminy w Chojnicach.

DSCN1690

DSCN1687

DSCN1684

Wyświetlony 296 razy Ostatnio zmieniany piątek, 12 maj 2023 14:04