poniedziałek, 03 lipiec 2023 10:44

Uprzejmie informujemy, że zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy KOWR, a Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości dotyczące realizacji XXII edycji Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2023/2024.
KOWR wesprze organizacyjnie FEP przy realizacji programu w Segmencie 1A, który skierowany jest do tegorocznych maturzystów pochodzących z rodzin byłych pracowników PGR, którzy zakwalifikowali się na pierwszy rok studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich realizowanych w polskich publicznych uczelniach akademickich ( nie dotyczy kierunków dla służb mundurowych).
Nabór kandydatów przeprowadzany jest wg zasad określonych w „Regulaminie przyznawania i przekazywania stypendiów pomostowych dla studentów w roku akademickim 2023/2024" (Segment IA). O stypendium mogą ubiegać się tegoroczni maturzyści, absolwenci liceów, techników i szkół branżowych II stopnia, którzy ukończyli szkołę w 2023 r. oraz spełniają łącznie warunki określone w regulaminie. Stypendium pomostowe przyznawane jest tylko na okres pierwszego roku studiów.
W załączeniu przekazujemy regulamin programu z prośbą o udostępnienie informacji jak największej rzeszy zainteresowanych.

 

Informacja stypendialna 2023-2024

Regulamin Segment IA 2023-2024

Wyświetlony 322 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 lipiec 2023 10:54