piątek, 22 grudzień 2023 09:07

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to czas niepowtarzalny,

czas dobroci i pojednania.

Niech te szczególne, świąteczne dni

przyniosą poczucie więzi z najbliższymi oraz umocnią wzajemne relacje.

Życzymy, aby te święta przy tradycyjnym stole wigilijnym przyniosły

dużo radości, ciepła i optymizmu.

Kolejny Nowy Rok 2024

niech będzie czasem pokoju

oraz realizacji osobistych zamierzeń

                                                                                                             Przewodniczący Rady                                                                         Wójt Gminy Chojnice                          

                                                                                                            /-/ mgr Ryszard Kontek                                                               /-/ dr inż. Zbigniew Szczepański

Wyświetlony 405 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 grudzień 2023 09:11