piątek, 08 marzec 2024 11:52

Życzenia z okazji dnia Sołtysa

Szanowni Sołtysi Gminy Chojnice


Z okazji Dnia Sołtysa proszę przyjąć najszczersze gratulacje i podziękowania za pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Dzisiejsze święto jest doskonalą okazją do wyrażenia szacunku dla Państwa zaangażowania w tę niełatwą, ale jakże ważną pracę. Jestem wdzięczny za Waszą postawę, za sumienne wykonywanie obowiązków oraz za troskę wyrażającą się w podejmowaniu i skutecznym realizowaniu działań, które przyczyniają się do rozwoju wsi i poprawy jakości życia mieszkańców. Swoją postawą udowadniacie, że każde dziś i każde jutro budowane jest wielkim wysiłkiem połączonym z cierpliwością i uporem. Gratuluję Wam tej wytrwałości.

Życzę Wam dużo zdrowia, rodzinnego szczęścia, długich lat życia i tylko takich przeżyć, które są warte zapamiętania. Abyście mieli Państwo dużo powodów do radości i zadowolenia.

 

Wójt
dr. inż. Zbigniew Szczepański

 

 

 

Wyświetlony 181 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 marzec 2024 12:08