poniedziałek, 17 czerwiec 2024 11:13

Umowa na opracowanie planu ogólnego Gminy Chojnice podpisana

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Chojnice Zbigniew Szczepański podpisał umowę na opracowanie planu ogólnego Gminy Chojnice.

Umowa obejmuje sporządzenie projektu planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego gminy Chojnice, poprzedzonego opracowaniem niezbędnych analiz, prognoz i bilansów oraz ma na celu zapewnienie harmonijnego rozwoju naszej gminy, z uwzględnieniem aspektów ekologicznych jak i ekonomicznych.

W przeprowadzonym postępowaniu przetargowym najkorzystniejszą ofertę złożyła firma URBANCONSULTING Filip Sokołowski z siedzibą w Gdyni, która opracuje dokument za kwotę 269 990,00 zł.

Zgodnie z warunkami umowy, wykonawca zobowiązał się do zakończenia prac w ciągu 18 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Kolaż zdjęć

Wyświetlony 110 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 czerwiec 2024 08:15