czwartek, 29 sierpień 2024 12:40

Podpisanie umów na modernizację drogi w Pawłowie oraz dostawę i montaż pompy ciepła w Ciechocinie

Na dzisiejszej konferencji prasowej Wójta Gminy Chojnice zostały podpisane umowy w dwóch postępowaniach przetargowych.

Zadanie pn. "Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych - budowa ul. Górnej w m. Pawłowo, gm. Chojnice" zrealizuje firma MP BUDOWNICTWO DROGOWE Piotr Paszko za kwotę 1.312.383,06 zł. Zadanie polega na wykonaniu jezdni o nawierzchni z płyt betonowych JOMB, zjazdów oraz poboczy. Podstawowe parametry projektowanej jezdni: długość projektowanej drogi: 1 198,00 mb, szerokość jezdni – 4,0 m, na mijankach – 5,0 m, szerokość pobocza – do 0,75 m.

DSCN2185

Druga podpisana umowa dotyczyła postępowania pn. "Dostawa i montaż pompy ciepła w Świetlicy Wiejskiej w Ciechocinie". Wykonawcą w/w zadania został Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych Wod. Kan. - C.O., Gazu Mirosław Janowski, który zrealizuje je za 162.270,28 zł. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż pompy ciepła w Świetlicy Wiejskiej w Ciechocinie wraz z osprzętem i wyposażeniem dodatkowym.

DSCN2190

Na konferencji głos zabrała także Sekretarz Gminy Chojnice p. Lucyna Zawiszewska, która omówiła zbliżające się wydarzenie, jakim jest inscenizacja szarży pod Krojantami.

DSCN2196

Wyświetlony 63 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 29 sierpień 2024 13:09