wtorek, 24 maj 2016 15:05

Kolejne umowy podpisane

Po zakończeniu postępowania o zamówienie publiczne, Wójt Gminy Chojnice w dniu 23 maja br. podpisał dwie kolejne umowy na realizacje przedsięwzięć służących uatrakcyjnieniu przestrzeni publicznej. Pierwsza z nich to umowa na opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Remont i rozbudowa mola i kąpieliska ze zjeżdżalnią w Charzykowach wraz z przynależną infrastrukturą na podstawie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu położonego w miejscowości Charzykowy”. Wyłonionym wykonawca jest firma POMOST ISO 2011 z siedzibą w Sławie. Łączny koszt to 54.666,66 zł, termin wykonania - do końca marca 2017 r. Druga umowa została zawarta na wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Budowa budynku remizy strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Lichnowach – etap II. Wykonawcą tych prac będzie Przedsiębiorstwo Budowlane „Domix” z Lipusza. Wartość zadania to 226.732,42 zł , termin wykonania - do końca listopada 2016 r.
Wyświetlony 3679 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 sierpień 2020 12:19