środa, 01 grudzień 2021 08:56

UWAGA! Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się do projektu "Granty PPGR"

Szanowni Państwo,

mieszkańcy, którzy złożyli oświadczenia o przyznanie sprzętu komputerowego dla uczniów w ramach Konkursu Grantowego Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –„Granty PPGR”, proszeni są o uzupełnienie dokumentów.

Centrum Projektów Polska Cyfrowa nałożył na gminę obowiązek uzyskania od wnioskodawców dokumentów potwierdzających dane zawarte w oświadczeniach.

W związku z powyższym prosimy o:

  • Przedłożenie kopii dokumentów potwierdzających pracę krewnego w PPGR (np. świadectwa pracy, umowy o pracę, legitymacji ubezpieczeniowej, zaświadczenia z KOWR, zaświadczenie z ZUS, kserokopię „starego” dowodu osobistego z pieczątkami zakładu pracy lub inny dokument wydany przez instytucje organu publicznego, poświadczający zatrudnienie w PGR) –

W przypadku, gdy wnioskodawca złożył już w Urzędzie kopię ww. dokumentów poświadczających zatrudnienie w PGR, nie ma potrzeby ponownego przedkładania ww. dokumentów (dotyczy tylko osób, które nie złożyły kopii ww. dokumentów).

  • Przedłożenie uzupełnionego dokumentu/tabeli umożliwiającego potwierdzenie pokrewieństwa w linii prostej pomiędzy uczniem, wnioskodawcą a osobą pracującą w PGR – wg wzoru poniżej.

 Do pobrania: Tabela pokrewieństwa.

 

Dokumenty należy złożyć w Urzędzie Gminy w Chojnicach, ul. 31 Stycznia 56a, 89-600 Chojnice w nieprzekraczalnym terminie do dnia 08.12.2021 r. do godz. 15:00.

Po upływie wskazanego wyżej nieprzekraczalnego terminu (8 grudnia 2021 r.), dokumenty nie będą przyjmowane.

Informacji udziela: Robert Sawicki, tel. 52 88 01 344 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyświetlony 4920 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 grudzień 2021 14:41