piątek, 15 kwiecień 2022 07:32

Życzenia Wielkanocne

,,Nie bójcie się! Czy szukacie Jezusa z Nazaretu,

który został ukrzyżowany? Nie ma Go tutaj.

Powstał z martwych!” – Mk 16,6

 

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzymy, aby w dzień Zmartwychwstania Pańskiego

zagościła w naszych sercach i w naszych rodzinach miłość i nadzieja,

aby Zmartwychwstały Jezus obdarzył nas wszystkich spokojem i zdrowiem.

Niech radość wielkanocnego poranka dodaje sił do przezwyciężania trudności

i odkrywania istoty naszego życia.

 

                                                                                                   Przewodniczący Rady                                                                                                            Wójt Gminy Chojnice

                                                                                                   mgr Ryszard Kontek                                                                                                          dr inż. Zbigniew Szczepański

Wyświetlony 2519 razy Ostatnio zmieniany piątek, 15 kwiecień 2022 07:36