poniedziałek, 13 listopad 2023 09:02

Spotkanie sieciujące dla organizacji pozarządowych!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej prowadzące Centrum Organizacji Pozarządowych w powiecie człuchowskim serdecznie zaprasza na Spotkanie sieciujące – Forum Organizacji Pozarządowych z powiatu człuchowskiego, chojnickiego i bytowskiego w dniu 21 listopada 2023 r.

W programie zaplanowano:
Przedstawienie Fundacji Rozwoju Lokalnego Parasol.
Dobre praktyki, przedstawiciele organizacji pozarządowych z powiatu człuchowskiego, chojnickiego i bytowskiego.
Istota współpracy z różnymi podmiotami trzeciego sektora z różnymi podmiotami.
Budowanie relacji poprzez Warsztaty z rękodzieła.
Ponadto w programie przewidziany jest poczęstunek
 
Dla wszystkich uczestników spotkania sieciującego zapewniony jest transport do Bytowa z Człuchowa oraz Chojnic!
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie nr tel. 598335930 lub 881918121
 
Spotkanie sieciujące
Wyświetlony 76 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 listopad 2023 09:05