wtorek, 12 marzec 2024 12:05

Zapytanie ofertowe na pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego

Szanowni Państwo,

zapraszam Państwa do złożenia oferty na pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad inwestycjami:

 1. Przebudowa drogi gminnej nr 239005G Burdychowo – Objezierze – Racławki;
 2. Budowa drogi gminnej na odcinku od drogi wojewódzkiej nr 212 do Osady Wolność;
 3. Budowa dróg wewnętrznych w Powałkach.

 

Miejsce oraz termin składania ofert:

 1. Oferty wraz z wykazem usług należy przesłać do 18.03.2024 r. do godziny 10:00 zgodnie z załączonym wzorem drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
 2. Dopuszcza się możliwość złożenia oferty tylko na jedną część.

Szczegóły zapytania oraz wzór oferty i umowy w załącznikach poniżej.

 

Załączniki:

 1. Zapytanie ofertowe.
 2. Projekt umowy.
 3. Wzór oferty.
 4. Wykaz usług.

 

UWAGA !!!

AKTUALIZACJA ZAPYTANIA OFERTOWEGO

 

Zmianie ulega Rozdział III zapytania ofertowego "Wymogi dotyczące Wykonawców i przedmiotu zamówienia" 

 

Nowe zapisy:

III. Wymogi dotyczące Wykonawców i przedmiotu zamówienia

Cz. 1

Osoba, która będzie pełnić funkcję inspektora nadzoru robót branży drogowej, posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń, legitymuje się doświadczeniem: tj. pełniła funkcję inspektora nadzoru nad robotami budowlanymi branży drogowej lub kierownika budowy robót dla branży drogowej: nad co najmniej jedną budową, rozbudową, przebudową dróg lub ulic
o nawierzchni asfaltowej lub bitumicznej o wartości inwestycji minimum 1,5 mln zł brutto

Cz. 2

Osoba, która będzie pełnić funkcję inspektora nadzoru robót branży drogowej, posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń, legitymuje się doświadczeniem: tj. pełniła funkcję inspektora nadzoru nad robotami budowlanymi branży drogowej lub kierownika budowy /robót dla branży drogowej: nad co najmniej jedną budową, rozbudową, przebudową dróg lub ulic
o nawierzchni asfaltowej, bitumicznej lub z kostki betonowej o wartości inwestycji minimum 1,0 mln zł brutto

Cz. 3

Osoba, która będzie pełnić funkcję inspektora nadzoru robót branży drogowej, posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń, legitymuje się doświadczeniem: tj. pełniła funkcję inspektora nadzoru nad robotami budowlanymi branży drogowej lub kierownika budowy /robót dla branży drogowej: nad co najmniej jedną budową, rozbudową, przebudową dróg lub ulic
o nawierzchni asfaltowej lub bitumicznej o wartości inwestycji minimum 0,9 mln zł brutto

 

Poniżej zaktualizowane zapytanie ofertowe:

 1. Zaktualizowane zapytanie ofertowe.

 

 

WYNIKI POSTĘPOWANIA

Poniżej protokół z przeprowadzonego postępowania.

 1. Protokół.

Dziękujemy wszystkim Wykonawcom za złożone oferty.

 

 

Wyświetlony 328 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 marzec 2024 09:12