poniedziałek, 26 sierpień 2024 14:16

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY OPAŁOWEGO DREWNA LIŚCIASTEGO W KŁODACH OSZACOWANEGO NA 29 M3 Z RODZAJU KLON, LIPA, WIERZBA, TOPOLA.

ZAPYTANIE OFERTOWE

NA SPRZEDAŻ

OPAŁOWEGO DREWNA LIŚCIASTEGO W KŁODACH

OSZACOWANEGO NA 29 M3

Z RODZAJU KLON, LIPA, WIERZBA, TOPOLA.

GMINA CHOJNICE OFERUJE DO SPRZEDAŻY DREWNO OPAŁOWE

W ILOŚCI 29 M3, Z RODZAJU KLON, LIPA, WIERZBA, TOPOLA.

Drewno składowane jest w kłodach na terenie Zakładu Usługowego Usługi drogowe Bogusław Szyca, w siedzibie zakładu: Racławki 4a.

Drewno można oglądać w godzinach otwarcia Zakładu, po wcześniejszym ustaleniu terminu oględzin z właścicielem Zakładu.

Cena minimalna – 1.500 zł brutto co stanowi około 30 % rynkowej wartości drewna.

Sprzedaż dotyczy całości drewna bez możliwości sprzedaży częściowej.

Kryterium oceny ofert – najwyższa cena – 100%, w przypadku złożenia najwyższej oferty tej samej wartości od kilku oferentów, oferenci zostaną zaproszeni do negocjacji cenowych.

Termin składania ofert – 5 września 2024r. – wpływ ofert do godz. 23:59.

Oferty można składać bezpośrednio w biurze podawczym Urzędu Gminy w Chojnicach w wersji papierowej, za pośrednictwem poczty na adres urzędu: Urząd Gminy w Chojnicach, ul. 31 Stycznia 56a, 89-600 Chojnice lub przy użyciu poczty elektronicznej – na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wybór najkorzystniejszej oferty nastąpi w dniu 6 września 2024r. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Chojnicach (III piętro budynku urzędu) – wstęp wolny dla składających oferty lub ich pełnomocników (reprezentantów).

Termin związania ofertą wynosi 14 dni od rozstrzygnięcia tj. do dnia 20 września 2024r.

Wygrywający oferent, na podstawie faktury wystawionej przez Urząd Gminy w Chojnicach będzie zobowiązany do uiszczenia zaoferowanej kwoty w terminie 7 dni na konto bankowe Gminy Chojnice.

Wygrywający oferent po uiszczeniu opłaty za drewno będzie zobowiązany w terminie 14 dni od dnia rozstrzygnięcia ofert - do wywozu drewna z terenu Zakładu gdzie składowane jest drewno, własnym staraniem i na własny koszt (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wywozu z właścicielem Zakładu i sprzedającym).

Więcej informacji w siedzibie Urzędu Gminy w Chojnicach, biuro nr 110 oraz pod tel. nr 528801313.

Formularz ofertowy

Fotografie drewna: